Newsletter 04/2019 Wachtel

Novinka 2019

ATLAS
Mistr všech tříd

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vám představili novou rotační pec z veletrhu Südback 2019

Nejnovější přírůstek do rodiny pecí Wachtel a největší novinka na trhu rotačních pecí. Díky revolučním technickým řešením se jedná o více než tradiční výrobní pec. Přináší výborné výsledky pečení díky funkci AUTOPILOT AIR PRESSURE, snadnou obsluhu díky IQ TOUCH a  velkou úsporu energie díky ECO MULTI STEAM SYSTEM. Společně s úspornými funkcemi a materiály nejvyšší kvality přináší perfektní pec pro chytré pečení.

AUTOPILOT AIR PRESSURE

automatické udržování konstatních tlakových podmínek v peci, nezávisle na venkovním počasí.

ECO MULTI STEAM

patentovaný systém rekuperace energie ze zapařování. Až o 20 % úspornější.

IQ TOUCH      

dotykové ovládání na principu chytrých telefonů. Přináší snadné ovládání a možnost vzdáleného přístupu pro správu a kontrolu výroby pomocí funkce REMOTE.

Pec bude dostupná v elektrickém, plynovém nebo olejovém provedení. Na plechy 60x80 (58x78) cm nebo 58x98 cm. V jednoduchém nebo i dvojitém provedení. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat zde.

Wachtel - komplexní řešení pro Vaši pekárnu

Omega CZ Vám ve spolupráci s Wachtel a dalšími výrobci nabízí kompexní řešení pro Vaše pekárny a prodejny od A do Z.

Od chvíle, kdy Váš nenakynutý a neupečený výrobek osadíte na plech/vozík/ošatku, Vám dokážeme nabídnout řešení na míru pro kynutí, pečení a uskladnění Vašich výrobků pomocí technologií Wachtel. Ať se jedná o klasické kynutí pomocí kynáren AEROMAT, nebo sofistikované kynutí za studena v kynárenských automatech COPRO VA využívajících technologii COOL RISING. Případně také šokové zachlazení nebo zamražení v boxech COSCHOCK, dále také skladování v chladících COPRO GV a mrazících boxech COPRO TL.

Záleží na Vás jakým způsobem chcete řídit Váš provoz. Pro pečení přímo na pekárně je v nabídce široký sortiment pecí vhodných pro všechny druhy pečiva.

Sortiment běžného a sladkého pečiva můžete péci na osvědčených rotačních pecích Wachtel. Ať už klasické plynové/olejové peci COMPACT a elektricky vytápěné peci COMET. Nebo na unikátní plynové peci R-EVOLUTION s patentovaným plošným tepelným výměníkem, který tvoří stěny pečné komory a díky tomu kombinuje výhody rotační a etážové pece se sálavým teplem. Případně také na nové peci ATLAS zmíněné výše.

Na pečení chleba Vám můžeme nabídnout široký sortiment etážových pecí. Ať už plynových/olejových pecí COLUMBUS nebo elektrických pecí INFRA.

Pro úplné fajnšmekry nabízíme dřevem vytápěnou pec BONFIRE.

Na Vašich prodejnách oslníte své zákazníky čerstvými výrobky z krásných etážových pecí PICCOLO. Na prodejny Vám můžeme nabídnout i kompaktní řešení kynutí v malých provozovnách s boxy COBOX se systémem COOL RISING.

Jak vidíte, máme řešení pro všechny možné způsoby výroby. Je jen na Vás jak se rozhodnete. Kontaktujte nás a pomůžeme i Vám.

Omega CZ spol. s r.o.

Náchodská 2552

Praha 9 - Horní Počernice

193 00

www.omega-bakery.com

Nechcete už odebírat naše e-maily? 
Odhlaste se zde.